Volné místo ve firmě Schindler CZ, a.s.

Servisní technik výtahů

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Praha
Firma Schindler CZ, a.s.
Kategorie Elektrotechnika a telekomunikace, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektrikář / Elektrikářka, Revizní technik / technička, Servisní technik / technička
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 40.000 – 50.000 Kč
Kontakt Michaela Otáhalová, zobrazit tel. číslo

O nás

Schindler CZ, a.s.

Naše společnost má kořeny ve Švýcarsku a jako Schindler CZ, a.s. působíme na českém trhu od r. 1993. Po celou dobu se nám daří udržet si přední postavení mezi výtahářskými firmami nejen v dodávkách nových výtahů a eskalátorů, ale i v jejich následném servisu.

V současné době najdete výrobní závody a pobočky koncernu zaměstnávajícího více než 60 000 lidí na všech kontinentech. Udržení vysokého standardu a pověstné švýcarské kvality je stále jednou z našich priorit.

Jako servisní technik budete mít příležitost pracovat s technologiemi budoucnosti. Práci v terénu vám významně usnadní digitalizace a možnosti, které nabízí. Zajistíme vám potřebná školení a podpoříme váš profesní rozvoj. Oporou vám budou zkušení kolegové, kteří jsou v naší firmě dlouhodobě spokojení.

Co bude Vaším úkolem:

  • provádění veškerých druhů oprav výtahů a eskalátorů včetně prevence
  • vstupní revize a jiné servisní práce
  • zodpovědnost za dodržování termínů provádění jednotlivých druhů činností
  • komunikace s provozovateli výtahů
  • příprava podkladů pro zpracování cenových nabídek na opravy
  • působit budete v některé z částí Prahy (nastavujeme podle místa bydliště)

Co od Vás očekáváme:

  • ideální kandidát má zkušenosti s opravami výtahů, ale není to podmínkou, důležitá je praxe v servisu elektrotechnického zařízení (opravy mechanických a elektro částí)
  • odbornou způsobilost v elektrotechnice dle NV 194/2022 (bývalá vyhl. 50) §6
  • osvědčení revizního technika (vyhrazená zdvihací zařízení) výhodou
  • ŘP sk. B
  • schopnost pracovat samostatně a zodpovědně
  • dobré komunikační schopnosti a prozákaznický přístup

Co nabízíme my:

  • stabilní zaměstnání v mezinárodní firmě s dlouholetou tradicí
  • 1 týden osobního volna nad rámec zákonné dovolené
  • 3 dny zdravotního volna
  • příspěvky na stravování a penzijní připojištění
  • benefit vstupu do sportovních a relaxačních zařízení s příspěvkem zaměstnavatele
  • benefitní systém cafetérie s ročním budgetem 25.000,- Kč
  • mobilní telefon iPhone, firemní automobil i k soukromým účelům
  • vzdělávání formou zvyšování technické kvalifikace/certifikace

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Sickdays Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst Kariérní růst
  • Firemní akce Firemní akce
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...) Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto Služební auto
  • Vzdělávací kurzy Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie Kafetérie
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

AJ auto automobil benefit Bor budoucnost certifikace činnost den dění dodržování dodržování termínů druh elektro HR IT kandidát kolegové komunikace kvalifikace mezinárodní místa mobil Most možnost odpovědnost penzijní připojištění pojištění práce praxe připojištění rozvoj řízení SOU sport stabilní stravování školení technik technologie telefon týden vzdělávání zaměstnání zaměstnavatel zdravotní zkušenosti dny dovolené firemní komunikační mobilní možnosti národní odbor oprava opravy osobní penzijní PR profesní příležitost příprava příspěvky přístup rámec roční servis schopnost schopnosti spokojen stav systém technické technika technolog termín úkol volna zkušenost způsobilost